HP MSA2040-CBL-FC-1M - HP 1M LC/LC OM4 Fiber Cable for MSA2040

HP MSA2040-CBL-FC-1M - HP 1M LC/LC OM4 Fiber Cable for MSA2040 - Samana päivänä Express Shipping tarjotaan maailmanlaajuisesti
Varasto:
Ei varastossa
Ehdot:
New Bulk
Takuu:
1 vuosi

Reviews

Ask for price
Jos tilaat: sisällä, lähetämme tänään!
Notify me when this product is in stock

Kuvaus

HP 1M LC/LC OM4 Fiber Cable for MSA2040

Tekniset tiedot

brand_ice HP
Co2 Savings 0

Takuu

  • Pikatoimituksella tilauksesi toimitetaan 1-2 työpäivän kuluessa.
  • Kaikki tuotteet toimitetaan omasta varastostamme
  • Dropshipping suoraan asiakkaallesi