HP MSA2040-CBL-FC-5M - HP 5M LC/LC OM4 Fiber Cable for MSA2040

HP MSA2040-CBL-FC-5M - HP 5M LC/LC OM4 Fiber Cable for MSA2040 - Samana päivänä Express Shipping tarjotaan maailmanlaajuisesti
Varasto:
10 pc.
Ehdot:
Kunnostettu
Takuu:
1 vuosi

Reviews

20,00 €
ex. VAT
Jos tilaat: sisällä, lähetämme tänään!

Kuvaus

HP 5M LC/LC OM4 Fiber Cable for MSA2040

Tekniset tiedot

brand_ice HP
Co2 Savings 0

Takuu